Obrázok

AVANT 600

Perfektná kombinácia sily a manévrovateľnosti

  • Vysoký výkon a prietok na prídavnej hydraulike je schopný poháňať takmer všetky typy prídavných zariadení AVANT
  • Výborná manévrovateľnosť pomáha aj vo veľmi tesných priestoroch
  • Teleskopické rameno je v základnej výbave
  • Dostupné sú všetky typy kabín. Kabínu DLX je možné vybaviť aj s klimatizáciou!
  • kapacita zdvihu 1100 kg
  • výška zdvihu 2.8 m
  • výkon motora 26 k
  • rýchlosť 14-20 km/h
  • obvod pohonu Optidrive™ poskytuje väčšiu silu pre pohon a hydraulické príslušenstvo
  • ľahká preprava s prívesom do auta
TECHNICKÉ ÚDAJE AVANT 640
DĹŽKA2570 mm
VÝŠKA2035 mm
VÁHA1420 + 170 kg
ŠTANDARDNÉ KOLESÁ 26x12.00-12¨Tráva /TR
POHONhydrostatický
ŤAŽNÁ SILA 1400 kp
POJAZDOVÁ RÝCHLOSŤ 11/22 km/h (2 rýchlosti)
PRÍDAVNÁ HYDRAULIKA, PRIETOK OLEJA 66 l/min 200 bar
RÁDIUS VNÚTORNÝ/VONKAJŠÍ 900 / 2190 mm
MAX. VÝŠKA ZDVIHU RAMENA 2835 mm
KAPACITA ZDVIHU * 1100 kg
HRANICA PREVRÁTENIA ZAŤAŽENIA RAMENA/ 50 CM 1250 kg
TYP MOTORA Kubota V1505
VÝKON SPALOVACIEHO MOTORA 28 kW (37,5 hp)
MAX. KRÚTIACI MOMENT 97 Nm @ 2200 rpm
PALIVO nafta
PRODUKT Č. A424288
*) Zaťaženie sa meria pri 400 mm od spojovacej dosky pripevnenie, vrátane hmotnosti pripevnenia (70 kg) a s protizávažím.

Bezpečnosť

Dômyselný kĺbový dizajn Avantu, kde vodič sedí v prednom podvozku a má dokonalý výhľad na upevňovacie a pracovné miesto, znamená nízke ťažisko stroja, čo je dôležitým faktorom stability. Takisto aj tuhý kĺbový spoj, ktorý sa neotáča nabok, zvyšuje stabilitu vo všetkých situáciách a súčasne sa vďaka pokročilému systému 4×4 dá dosiahnuť najlepšia možná trakcia.
Všetky nakladače Avant sú štandardne vybavené otvorenou kabínou s certifikátom ROPS / FOPS, rovnako ako aj voliteľné uzavreté kabíny (L, LX, DLX, GT) spĺňajú normy ROPS / FOPS.

Obrázok
Obrázok

Teleskopická plošina

Nakladače Avant sú vyrábané čo najkompaktnejšie, napriek tomu na dosah a výšky zdvihu nemajú negatívny dopad. Teleskopická plošina od Avantu umožňuje mať veľmi kompaktný stroj s veľkým dosahom a zdvihom. Po zasunutí teleskopického ramena je možné zdvíhať ťažšie bremená. Pri úplne vysunutom ramene sú dosah a výška zdvihu neporovnateľné. V mnohých prípadoch je možné naložiť príves z jednej strany vďaka dosahu teleskopickej plošiny a napriek tomu mať vynikajúci výhľad na celé okolie.

Univerzálnosť

Prídavné zariadenia Avant boli navrhnuté tak, aby pracovali ako rovnocenný partner nakladačov Avant. Najlepšia kombinácia pripevnenia k stroju a efektivita práce sa dajú dosiahnuť iba vtedy, keď je kvalitný stroj vybavený príslušenstvom, ktoré je pre neho špeciálne navrhnuté. Rozmery, výstup pomocnej hydrauliky a ďalšie vlastnosti Avantu sú dokonale vyvážené s prídavnými zariadeniami.
Avant nakladače a príslušenstvo boli navrhnuté pre celoročné použitie, čo zaisťuje, že stroj nikdy nebude stáť nečinne. Široký výber dostupných prídavných zariadení pre nakladače – ako sú štyri rôzne kabíny, ďalšie pracovné svetlá, systém ovládania upevnenia OpticontrolTM atď. – spolu s technickými riešeniami v nakladačoch robia Avant tak pohodlným na použitie v zime ako počas slnečného letného popoludnia.
Hydraulický systém s viacerými konektormi Avant na spojenie hydraulických hadíc príslušenstva zaručuje jednoduché a ľahké pripojenie a odpojenie v každej situácii jediným pohybom ruky. Môže sa to robiť pri bežiacom motore a / alebo tlaku v prídavnom zariadení, tiež pri mrazivých okolitých teplotách. Mechanizmus je nepriepustný a nedá sa pripojiť nesprávne.

Obrázok

Avant 4×4

Všetky kĺbové nakladače Avant sú vybavené hydrostatickým pohonným systémom. Na každom kolese je hydraulický hnací motor. Hnací obvod je vybavený ventilmi, pomocou ktorých je možné regulovať trakciu v rôznych situáciách. Aby sa predišlo zanechaniu stôp po pneumatikách na mäkkých a citlivých povrchoch pri otáčaní, systém umožňuje kolesám na ľavej a pravej strane nakladača otáčať sa rôznymi rýchlosťami. To tiež znižuje opotrebovanie pneumatík na tvrdých povrchoch. Ventily v pohonnom systéme fungujú ako hydraulický uzáver 4×4 diff a vyrovnávajú tok oleja medzi ľavými a pravými bočnými hydraulickými motormi, čím sa zlepšuje trakcia na klzkom a nerovnom povrchu.